سه شنبه ٠١ آبان ١٣٩٧
سال 97، سال «حمایت از کالای ایرانی» گرامی باد
پیوندهای مهم

تماس با حراست
آدرس پست الکترونیکی حراست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
herasat@yums.ac.ir
اخبار > اولین کمیته شهرستانی پسماند در لنده برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر شبکه بهداشت و درمان لنده؛

اولین کمیته شهرستانی پسماند در لنده برگزار شد

مدیر شبکه بهداشت و درمان لنده از برگزاری اولین کمیته شهرستانی پسماند در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان لنده، مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهرستان با بیان اینکه دفع صحیح زباله علاوه بر اینکه باعث جلوگیری از انتشار بیماری ها می شود در زیباسازی چهره ی یک شهر بسیار موثر خواهد بود، اظهار داشت: با توجه به اینکه زباله های ساختمان بصورت پراکنده در اطراف شهر  ریخته می شود، ضروری است شهرداری مکانی مشخص را جهت ریختن زباله تعیین و اطلاع رسانی لازم صورت گیرد.

مهندس امراله خانی با تایید بر اینکه جایگاه دفع زباله شهر لنده نامناسب است، تصریح کرد: ضروری است این جایگاه حصارکشی و و جهت دفن زباله ترانشه گذاری شود.

وی ابراز داست: با توجه به لزوم زیباسازی ورودی روستاها، جایگاه جمع آوری زباله های ورودی روستا و جایگاه دفع زباله در  روستای چهارراه تعیین و زباله بصورت روزانه  جمع آوری گردد.

خانی اطلاع رسانی در زمینه جلوگیری از ریختن زباله در جداول شهر، پاک سازی جاده قدیم لنده و جلوگیری از ریختن زباله در آن مکان و جمع آوری زباله های روستاهای چهارراه آل طیب، مالشیخ و ایدنک بصورت هفتگی را از دیگر موضوعات مطرح شده و مصوب شده در این جلسه عنوان کرد.

به گزارش وب دا؛ اولین کمیته شهرستانی کنترل پسماند با حضور اعضای شورای سلامت، مدیریت و کارشناسان واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان لنده در محل سالن کنفرانس این شبکه تشکیل شد.


٢٣:٤٦ - چهارشنبه ٢٠ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٨٠٠٢    /    تعداد نمایش : ٢٦٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار مرتبط

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به  دانشگاه علوم پزشكي ياسوج است.
طراحی و راه اندازی : اداره روابط عمومی با مشارکت اداره آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه