شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨
سال 98؛ سال رونق تولید گرامی باد
پیوندهای مهم

تماس با حراست
آدرس پست الکترونیکی حراست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
herasat@yums.ac.ir
اخبار > برنامه استراتژِیک بیمارستان شهید دکترجلیل تدوین می شود


  چاپ        ارسال به دوست

برنامه استراتژِیک بیمارستان شهید دکترجلیل تدوین می شود

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آموشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید دکتر جلیل ؛ با تدبیر دکتر جاودان سیرت  برنامه استراتژیک این  بیمارستان تدوین خواهد شد. در همین راستا  جلساتی باحضور سرپرست بیمارستان ، مدیر بیمارستان ، جمعی از مدیران و مسئولین واحدهای استراتژیک این مرکز برگزار گردید.  

سرپرست بیمارستان شهید دکتر جلیل گفت : با تکیه بر رعایت قوانین ،  برنامه ریزی های دقیقی را با هدف ارائه خدمات باکیفیت بالا ، توانمند سازی و آموزش نیروی انسانی و سیستم مدیریتی ارائه خواهیم داد تا بتوانیم  در چشم اندازه پنج ساله به عنوای الگوی درمانی استان خدمات بهتری به همشهریان ارائه داده واز خروج بخشی از نیروی فعال در حوزه درمان از استان جلوگیری کنیم.

مهندس بهروزی مدیر بیمارستان  با تشکر از سرپرست بیمارستان به جهت پیگیری  ایجاد برنامه استراتژیک بیمارستان گفت: با تاکید سرپرست محترم بیمارستان جهت رسیدن به اهداف بزرگترین بیمارستان استان لازم  و ضروری است برنامه ای مدون و قابل رجوع داشته باشیم.

 وی با تأکید بر لزوم تدوین برنامه استراتژیک و عملیاتی به صورت علمی و سند قابل رجوعی برای این مرکز و اهمیت برنامه ریزی پنج ساله با هدف ارتقای ظرفیت ها در بیمارستان همکاری همه مدیران و مسئولین واحدها برای تدوین سند راهبردی برنامه پنج ساله و عملیاتی را ضروری دانست.

هماهنگ کننده و مدرس این جلسات آموزشی دکتر حسین زاده  با بیان اهداف برنامه ریزی استراتژیک ، الگوی مدیریت استراتژیک در نظر گرفته شده برای این مرکز و  مراحل تدوین استراتژی ها و تهیه بیانیه چشم انداز و مآموریت بیمارستان را را تشریح کرد.
 


٢٣:٠٢ - پنج شنبه ١٤ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٢٥٧٤٥    /    تعداد نمایش : ١٢٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار مرتبط

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به  دانشگاه علوم پزشكي ياسوج است.
طراحی و راه اندازی : اداره روابط عمومی با مشارکت اداره آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه