دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨
سال 98؛ سال رونق تولید گرامی باد
پیوندهای مهم

تماس با حراست
آدرس پست الکترونیکی حراست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
herasat@yums.ac.ir
اخبار > برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه اقتصاد درمان و سلامت در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه اقتصاد درمان و سلامت در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

 

 

 کارگاه آموزشی اقتصاد درمان و سلامت در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت، منابع وبرنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را بررسی راهکارهای افزایش در آمد و کاهش هزینه ها در تمامی واحد های دانشگاه عنوان کرد.

جلال پورانفر افزود: از نکاتی که در شرایط کنونی باید در نظر گرفت صرفه جویی در هزینه ها وخلق منابع جدید با رعایت کیفیت خدمت به بیماران است و باید حقوق بیماران در نظر گرفته شود.

 سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج همچنین در این جلسه موارد مهم را بیان کرد.

دکتر پرویز یزدانپناه بیان کرد: باید در پرداخت ها اولویت بندی در نظر گرفته شود و همچنین در واحد های بودجه و مالی شفاف سازی صورت گیرد.

وی افزود: از جمله اولویت های ضروری کنونی؛ کنترل خدمات ارایه شده به بیماران و رضایت مندی آنها، کنترل ایمنی بیماران، کنترل قصورات پزشکی، نظم دهی به سیستم ارجاع بیماران، افزایش بهره وری منابع انسانی با آموزش های استاندارد و لازم  و همچنین افزایش تعاملات برون سازمانی در حوزه سلامت می باشد که کنترل وانجام این موارد راه را جهت ادامه خدمت با کیفیت به مردم هموار می سازد.

در پایان این کارگاه آموزشی دکتر کسانی؛ مشاور ریس برنامه و بودجه کشور نیز نکات ارزشمند و راهکارهای مطلوبی متناسب با این جلسه ارایه داد و جلسه پرسش و پاسخ انجام گرفت.

در این کارگاه آموزشی که با همت معاونت توسعه مدیریت ومنابع  و برنامه ریزی، کمیته اقتصاد وسلامت دانشگاه و همچنین مدیریت بودجه وپایش عملکرد برگزار شد معاونین دانشگاه، روسای بیمارستان های استان، مدیران مالی ، مدیران اداری وسایر مدیران نیز حضور داشتند.     

 


١٧:٣٠ - سه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٢٦٢١٠    /    تعداد نمایش : ٣٠٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار مرتبط

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به  دانشگاه علوم پزشكي ياسوج است.
طراحی و راه اندازی : اداره روابط عمومی با مشارکت اداره آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه