صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

راه اندازی سیستم وب کنفرانس در معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی استان

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد از راه اندازی سیستم وب کنفرانس در این معاونت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر رحیم استوار افزود: سیستم وب کنفرانس برای نخستین بار در مجموعه ی دانشگاه علوم پزشکی استان راه اندازی شد.

وی با اشاره به مزیت وب کنفرانس نسبت به ویدیو کنفرانس، اذعان داشت: هزینه راه اندازی و پشتیبانی وب کنفرانس نسبت به ویدیو کنفرانس بسیار پایین بوده و هیچ لزومی ندارد که فرد در استفاده از وب کنفرانس در یک محل ثابتی قرار گیرد، بلکه می تواند از اینترنت یا اینترانت با استفاده از کد کاربری و کلمه عبور به صورت وسیع تر از این امکانات استفاده کنند.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی استان کاهش فاصله ها و فراهم نمودن امکان حضور همزمان در چندین مکان مختلف، حذف خطرات و مشکلات ناشی از مسافرت های شغلی و صرف جویی اقتصادی در هزینه های ایاب و ذهاب و وقت را از مهمترین فوایده استفاده از وب کنفرانس دانست.

دکتر استوار در پایان تصریح کرد: در اولین تماس وب کنفرانسی که با حضور مدیران ستادی و شبکه های بهداشت و درمان شهرستان های استان برگزار شد، موضوعات ساماندهی منابع دانشگاه و همچنین لزوم نگهداری از تجهیزات پزشکی، اداری و فضای فیزیکی مطرح شد.15-142


 


١٠:١٦ - سه شنبه ١٤ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٦٢٩٧    /    تعداد نمایش : ٤١٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج