جمعه ٠٤ اسفند ١٣٩٦
سال 96، سال اقتصاد مقاومتی- تولید و اشتغال گرامی باد
پیوندهای مهم

تماس با حراست
آدرس پست الکترونیکی حراست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
herasat@yums.ac.ir
اخبار > برپایی غرفه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت، هفته ملی دخانیات در شهرستان چرام+ عکس


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر شبکه بهداشت درمان شهرستان چرام خبر داد؛

برپایی غرفه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت، هفته ملی دخانیات در شهرستان چرام+ عکس

 مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چرام به مناسبت روز جوان، روز جمعیت وهفته دخانیات غرفه های پویائی، بالندگی،جوانی و جمعیت در شهر چرام برگزار شد.

به گزارش روابط  عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ مهندس مسعود احتشامی گفت: به مناسبت روز جوان، روز جمعیت و هفته دخانیات غرفه های مشاوره روانشناسی، سلامت نوجوانان و جوانان، آگاهی از مضرات دخانیات، غرفه مشاوره باروری سالم در شهرستان چرام برپا شد.

وی اظهار داشت:  در این غرفه ها مشاوره روانشناسی در خصوص سبک های فرزند پروری، بررسی شناخت اختلالات روانشناختی، طلاق، ازواج سالم و اعتیاد توسط روانشناسان و مشاوران به افراد مراجعه کننده ارائه می شود. 

مهندس احتشامی ادامه داد: در غرفه سلامت جوانان و نوجوانان مشاوره تحصیلی، ازدوج، غربالگری، جوانان 18 تا 29 ساله شهرستان چرام و مشاوره بیماری ایدز و بیماریهای مقاربتی داده و همچنین در غرفه بیماریها، اندازگیری قد، وزن، فشار خون، رژیم غذایی، مشاوره و پیشگیری از بیماریها به مراجعه کنندگان ارائه می شود . 

مدیر شبکه بهداشت و درمان شبکه چرام گفت: در غرفه مشاوره باروری سالم، سن ناباروی، شیوه زندگی و ناباروی، مراقبت پیش از بارداری، باروری سالم و فرزند آوری، مراقبت از کودکان، سالمندان و آمادگی برای زایمان در این غرفه به مراجعه کنندگان ارائه میگردد . هم چنین در غرفه آگاهی از مضرات دخانیات آموزش و مشاورههای لازم در خصوص مضرات دخانیات ارائه می شود .

احتشامی در پایان با بیان اینکه در این اقدام افراد در معرض خطر شناسایی و مشاوره لازم به آنها ارائه میگرد یاد آورشد : توزیع پمفلت های آموزشی به مراجعه کنندگان، از دیگر اقدامات انجام شده بود. 

خبر: منیر تقی زاده

خبر :منیر تقی زاده

 


١٢:٢٢ - پنج شنبه ٦ خرداد ١٣٩٥    /    شماره : ١٢٧٨١    /    تعداد نمایش : ١٣١٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به  دانشگاه علوم پزشكي ياسوج است.
طراحی و راه اندازی : اداره روابط عمومی با مشارکت اداره آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه