جمعه ٠٤ اسفند ١٣٩٦
سال 96، سال اقتصاد مقاومتی- تولید و اشتغال گرامی باد
پیوندهای مهم

تماس با حراست
آدرس پست الکترونیکی حراست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
herasat@yums.ac.ir
اخبار > همه نمایندگان مجلس پیگیر 4 پروژه ملی در کهگیلویه و بویراحمد بودند


  چاپ        ارسال به دوست

محمدحسینی در واکنش به درج یک خبر در رسانه ها:

همه نمایندگان مجلس پیگیر 4 پروژه ملی در کهگیلویه و بویراحمد بودند

معاون توسعه و منابع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در واکنش به درج خبری در یکی از رسانه های محلی، گفت: نام بردن از یک نماینده مجلس در این خبر نوعی بداخلاقی رسانه ای بوده و هر سه نماینده استان در مجلس شورای اسلامی پیگیر اختصاص پروژه های ملی این دانشگاه بودند.
فضل الله محمدحسینی در گفت و گو با خبرنگار وب دا در یاسوج به اختصاص چهار پروژه عمرانی مهم به استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره و اظهار کرد: از مجموع 66 پروژه کشوری که از سوی معاونت راهبردی ریاست جمهوری تایید و ابلاغ شد، چهار پروژه مربوط به این استان و دانشگاه علوم پزشکی یاسوج بوده است.

معاون توسعه و منابع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با بیان اینکه در این موفقیت همه نماینده های این استان در مجلس شورای اسلامی نقش داشتند، افزود: در زمینه اختصاص چهار پروژه عمرانی از مجموع 66 پروژه به استان کهگیلویه و بویراحمد هر سه نماینده این استان تلاش کردند و این اقدام با حمایت نماینده ها صورت گرفته است.

محمدحسینی به درج یک خبر در یکی از رسانه های محلی مبنی بر پیگیری تنها یکی از نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: این خبر از اساس کذب است و بنده در نشست خبری با رسانه ها به حمایت هر سه نماینده تاکید کردم، ولی متاسفانه یکی از سایت های محلی که هیچ خبرنگاری هم در آن نشست نداشت اقدام به تحریف صحبت های من کرده است.

وی تاکید کرد: در سایت مذکور تنها از یک نماینده مجلس برای پیگیری این موضوع نام برده شده، در حالی که همه نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه های خود پیگیر جذب این پروژه های عمرانی بودند.

معاون توسعه و منابع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج بیمارستان های 32 تخت خوابی دنا، چرام، باشت و بهمئی را چهار پروژه عمرانی این استان از مجموع 66 پروژه ملی کشور نام برد.
وی در بخش دیگری از صحبت هایش، دانشگاه علوم پزشکی یاسوج را در زمینه لبیک گفتن به فرمان مقام معظم رهبری در تحقق اقتصاد مقاومتی موفق خواند و ادامه داد: در مدت مسئولیتم حدود 90 درصد خریدهای غیرضروری را در بخش های اداری و ستادی کاهش دادم تا از محل این صرفه جویی، اعتبارات پروژه های عمرانی دانشگاه و بیمارستان ها تقویت و مطالبات پرسنل نیز پرداخت شود.

محمدحسینی ابراز داشت: کاهش 90 درصدی هزینه ها در بخش های غیرمرتبط با درمان بوده و این صرفه جویی ها در کیفیت خدمات هیچ تاثیر منفی نداشته است، به طوری که این موضوع در بدنه دانشگاه علوم پزشکی قابل لمس است.

وی اضافه کرد: کاهش هزینه های ستادی به منزله عدم تامین نیازهای کارکنان و بدنه اداری نیست، بلکه این نیازها به جای خرید امکانات جدید از طریق تعمیرات، کنترل موجودی انبار و مدیریت دقیق تر بر منابع و استفاده بهینه از امکانات تامین شده است.

این مسئول در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطرنشان کرد: صرفه جویی و مدیریت هزینه ها در کنار تعامل با سایر واحدها منجر به هیچ نارضایتی نشده و این فرهنگ در حال جا افتادن است.

محمدحسینی در بخش پایانی صحبت هایش تحریم ها را یک نعمت برای کشور دانست و یادآور شد: تحریم ها موجب شده تا قدر سرمایه های خود را بهتر بدانیم و بهترین استفاده را از داشته های خود ببریم.
3-142


١٣:٥٦ - دوشنبه ٧ مرداد ١٣٩٢    /    شماره : ٥١٣٧    /    تعداد نمایش : ٢٠٢٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به  دانشگاه علوم پزشكي ياسوج است.
طراحی و راه اندازی : اداره روابط عمومی با مشارکت اداره آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه